Spolupráce a služby

Vítáme vás na stránkách nezávislého magazínu zajímavostí s články z opravdu širokého spektra oborů a zábavy.

To, že jste se proklikli na tuto stránku znamená, že buď máte o něco zájem, nebo jste pouze zvědavi. Takže se pokusíme v krátkosti zodpovědět případné otázky a nasytit vaši zvědavost.

Na prvním místě bychom chtěli podotknout, že nám jde především o dobrou zábavu a sdílení zajímavostí a informací. A to počínaje novinkami, články a blogy z oblasti vědy, techniky, zdraví, umění, kultury, cestopisy, recenze a zábavy všeobecně. Předně máme zájem o uveřejňování původních, seriózních a ověřených informativních a faktografických článků.

Pokud by jste se s námi chtěli podělit o vaše články, blogy, povídky nebo jiná literární díla. Nebo naopak máte zájem o napsání článku, nebo PR článku, ať už pro váš časopis, firmu nebo webové stránky, rádi vám doporučíme některého z autorů, kteří se podílejí na těchto internetových stránkách. V případě, že máte zájem s námi spolupracovat, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám poskytneme veškeré potřebné informace.

Můžeme vám také nabídnout odkazy z našich článků na vaše internetové stránky. Případně výměnu zpětných odkazů. Nejsme sice žádný SEO servis ani nám nejde o nějaký marketing, ale zajímavým projektům jsme rozhodně nakloněni.

A jestli ještě nemáte vlastní webové stránky nebo potřebujete navrhnout nové, tak se na nás také můžete obrátit.

Potřebné kontakty naleznete samozřejmě na stránce kontaktysmile